Siete proti hmyzu
zameranie, dovoz, montáž
0950 41 41 82


... siete proti hmyzu sú najefektívnejšou prirodzenou ochranou proti otravnému hmyzu. Hoci je ich funkcia predovšetkým praktická, svojim moderným dizajnom sa stávajú elegantným doplnkom okien a dverí. Sieťky proti hmyzu sú z hľadiska zhotovenia a montáže nenáročnou záležitosťou. Sieť je vyrobená zo skleného vlákna potiahnutého plastom, ktoré nepodlieha korózii a dobre znáša teplotné rozdiely. Je vyrábaná v šedej a čiernej farbe a na okennom profile je takmer neviditeľná. Je možné zvoliť medzi pevnou alebo rolovacou sietťkou, ktorá je upevnená v decentnom ráme vo farbe podľa Vášho priania a vôbec nenarušuje celkový vzhľad okna

 

Sieť pevná okenná

Pevné rámové okenné sieťky


rám siete je vyrobený z valcovaných, alebo extrudovaných hliníkových profilov, sieťovina je zaistená v profile gumou. Systémy uchytenia sa volia podľa typu profilu a typu okenného rámu. Všetky umožňujú odstránenie siete z okna. Biele aj farebné.

 

Sieť dverová otváravá

Otváravé sieťky na dvere


rám dverných sietí je vyrobený s valcovaných, alebo extrudovaných hliníkových profilov, sieťovina je zaistená v profile gumou. Celá sieť sa montuje na rám dverí pomocou pántov. Biele aj farebné.

 

Sieť okenná zťahovacia

Zťahovacie okenné siete


sieťovina sa navíja na hliníkovú hriadeľ, ktorá je uložená v hliníkovom boxe. Navíjanie siete zaisťuje pružina uložená v hriadeli. Sieťovina na krajoch prechádza vodiacimi lištami vybavených tesniacimi kefami. Sťahovaná sieťovina je v tejto polohe zaistená nastaviteľnými dorazmi na koncoch vodiacich líšt za koncovú lištu, ktorá je tiež vybavená tesniacou kefou doliehajúcou až k parapetu. Biele aj farebné

 

Sieť dverová rolovacia

Rolovacie dverové siete


sieťovina sa navíja na hliníkovú hriadeľ, ktorá je uložená v hliníkovom boxe. Navíjanie siete zajištuje pružina uložená v hriadeli. Sieťovina na krajoch prechádza vodiacimi lištami vybavených tesniacimi kefami. Vytiahnutá sieťovina je v tejto polohe zaistená magnetickou gumou, ktorá je umiestnená na koncovej lište a dorazovej lište, ktorá tvorí spolu s vodiacimi lištami a boxom utesnený obvod celej siete. Biele aj farebné.